Аварію Річарда Хаммонда назвали найкращою рекламою для гіперкара Rimac

Керівництво хорватської компанії Rimac вважає аварію британського провідного Річарда Хаммонда, в якій він розбив один з восьми гіперкарів вартістю $ 2,5 млн, найкращою рекламою для бренду.

Як заявив AutoCar глава відділу продажів Rimac Automobili кресах корич, серйозні плани по виробництву гіперкарів у компанії з'явилися після того, як колишній ведучий TopGear Річард Хаммонд розбив один з восьми автомобілів Rimac Concept One. C_Two став логічним продовженням сумнозвісної Concept One.

Первісток хорватської марки прискорюється з місця до 96 км / год за 2.5 с. «Другий» витрачає на це 1.84 с, а до 161 км / год розганяється за 4.3 с, але не з місця – для цього йому необхідно спочатку проїхати 30.5 см.

Електрокар укомплектований 1914 сильною силовою установкою, що складається з чотирьох електромоторів (по одному на кожне колесо), для кожного з яких передбачена коробка передач: одноступенева спереду і двоступенева ззаду. У компанії говорять, що це дозволяє C_Two використовувати «свій приголомшливий крутний момент» рівний 2299 Нм. У структуру углепластикового монокока інтегрований акумуляторний блок ємністю 120 кВт · год. Час зарядка акумулятора до 80% ємності – менше 30 хв. Заявлений запас ходу по європейському циклу NEDC – 650 км. Максимальна швидкість – 412 км / ч.

Компанія Rimac є постачальником електронних компонентів і обладнання таким виробникам, як Koenigsegg і Aston Martin, але, за словами корич, має намір серйозно зайнятися виробництвом гіперкарів. Йдеться максимум про 500 примірниках кожної моделі.

Related