Audi зобов'язали відкликати автомобілі через «дізельгейта»

Audi відкличе 127 тисяч автомобілів по всьому світу, в тому числі понад 77 тисяч в самій Німеччині. Причина – використання програмного забезпечення, що дозволяє обходити обмеження викидів шкідливих речовин за стандартом Євро-6.

Як повідомляє агентство DPA з посиланням на представника міністерства транспорту Німеччини, Федеральне відомство автомобільного нагляду (KBA) зобов'язало виробника оновити програмне забезпечення в автомобілях, оснащених дизельним мотором V6 TDI. Мова йде про моделі Audi А4, А5, А6, А7, А8, Q5, SQ5 і Q7.

В самій же компанії заявили, що співпрацюють з відповідними німецькими органами, що займаються «дизельним скандалом» і вже на протязі багатьох місяців інтенсивно відстежують всі концепції дизельних двигунів щодо можливих порушень і їх модернізації. Результатом цієї співпраці і стало рішення KBA про відкликання 127 тисяч автомобілів для оновлення програмного забезпечення.

Нагадаємо, що автоконцерн Volkswagen, підрозділом якого є Audi, в США звинуватили в маніпуляціях з шкідливими викидами. У грудні 2017 році KBA розпорядився відкликати близько 57.6 тисяч автомобілів Volkswagen Touareg 2014-2017 років випуску через невідповідність в роботі системи очищення відпрацьованих газів.

Джерело: Deutsche Welle

Related