Audi анонсувала новий електричний кросовер Q4 e-tron

Компанія Audi анонсувала прем'єру нової електричної моделі – купеобразного кросовера Q4 e-tron. Концепт електрокара німецька марка привезе на автошоу в Женеву. Поява кросовера на ринку заплановано на кінець 2020 року – початок 2021 року.

Поки компанія опублікувала тільки робочі ескізи концепту, дизайн якого розроблений відповідно до нинішнього фірмовим стилем марки. Оформлення передньої частини Audi Q4 e-tron нагадує купеподібний кросовер Q8. У концепту вузькі світлодіодні фари з безліччю сегментів-осередків, восьмикутна фальшрадиаторная решітка, масивні повітрозабірники і світиться напис «e-tron» на передньому бампері. У майбутнього електрокара розширені колісні арки і обтічні лінії кузова.

Інформації про силову установку на даний момент немає. Імовірно, для Q4 e-tron адаптують електропривод від серійного Audi e-tron, що складається з двох електромоторів (по одному на кожній осі). У модифікації Audi e-tron 55 quattro сумарна віддача агрегатів становить 408 к.с. і 664 Нм крутного моменту. Запас ходу без підзарядки близько 400 км по циклу WLTP. З місця до 100 км / год кросовер розганяється за 5.8 с, а максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 200 км / ч.

Джерело: Audi

Related