Audi анонсувала електричне купе E-Tron GT

До 2020 року в модельній лінійці Audi з'явиться нова електрична модель – E-tron GranTurismo. Продажі «четирехдверка» стартують на початку наступного десятиліття. Про це було заявлено на щорічній конференції німецького автовиробника, присвяченій фінансовим підсумками 2017 року.

Сьогодні компанія опублікувала перше тізерного зображення електрокара, випуск якого налагодять на виробничому майданчику Böllinger Höfe в Неккарзульмі, Німеччина. Прототип майбутньої серійної моделі являє собою стильну «четирехдверка» з похилим дахом і коротким заднім свесом.

Розробкою електрокара займеться спортивний підрозділ Audi. Ніякої технічної інформації про модель виробник не надав. Імовірно, E-Tron GT буде мати багато спільного з Porsche Mission E, продажі якого почнуться в кінці 2019 року.

Серійна версія електрокара буде готова до кінця поточного року, а на ринок вийде слідом за двома повністю електричними кроссоверами Audi. Більш стильний E-Tron Sportback виробник випустить в 2019 році.

Як було заявлено на прес-конференції, до середини наступного десятиліття в модельній лінійці автовиробника буде більше 20 електрифікованих моделей. За прогнозами компанії, до 2025 року третина всіх продаваних автомобілів Audi складуть електрокари і гібриди.

Джерело: Audi

Related