Ательє Brabus додало потужності кабріолету Smart

Німецьке тюнінг-ательє Brabus представило «заряджену» версію кабріолета Smart ForTwo. Новинка під назвою 125R вийде тиражем у 125 примірників. Цінник складе 39 900 євро.

Після доопрацювання 0.9-літровий трициліндровий двигун кабріолета видає 125 к.с. і 200 Нм крутного моменту. Час розгону з місця до 100 км / год складає 9.2 с. Максимальна швидкість примусово обмежена електронікою на позначці 175 км / ч.

Крім модернізованого двигуна «заряджений» Smart ForTwo отримав вдосконалену підвіску із заниженим на 30 мм дорожнім просвітом і нову випускну систему з трьома патрубками. Крім того, на кабріолет встановили нові колісні диски діаметром 16 дюймів спереду і 17 дюймів ззаду, взуті в спортивні шини Yokohama.

Ексклюзивний Smart ForTwo буде пропонуватися у двох основних кольорах кузова – титановому і глянцево-чорному. Залежно від основного кольору деякі елементи кузова пофарбовані в червоний або чорний колір. У салоні встановили обтягнуті шкірою спортивні сидіння з подвійною декоративною червоною прострочкою, алюмінієві педалі, підставку для ніг і гальмо стоянки.

Джерело: Brabus

Related