Aston Martin намалював для Dyson ескіз 12-циліндрового пилососа

Aston Martin «підколов» британського виробника побутової техніки Dyson, який вирішив випустити свій «радикальний електрокар», жартівливим ескізом пилососа з мотором V12.

Пост з'явився в Twitter через деякий час після заяви Джеймса Дайсона про новий напрямок в діяльності компанії. Опублікувавши ескіз, головний виконавчий директор Aston Martin Енді Палмер привітав нового члена «клубу незалежних британських автовиробників» і додав, що і сам планує зайнятися виробництвом пилососів.

Продовжуючи модельну лінійку пилососів Dyson, в якій вже є моделі V6 і V8, Палмер представив новинку «дванадцятициліндрового», а який прикрасив її штільдік Aston Martin свідчить про його власні плани на розширення бізнесу «Астона».

Про появу з компанії Dyson нового напряму, Джеймс Дайсон заявив 27 вересня. У розробку електромобілів і твердотільних акумуляторів до них, а також їх запуск в серію виробник побутової техніки намір вкласти 2.0 млрд. Фунтів стерлінгів ($ 2.685 млрд.). Як стверджує Дайсон, роботи тривають понад два роки.

Джерело: Motor

Related