Aston Martin DB 11 зробили кабріолетом

Компанія Aston Martin представила відкриту версію спорткара DB11 з приставкою Volante в назві, що опускається за 14 секунд м'яким верхом і турбованим двигуном Mercedes-AMG.

Єдина відмінність Volante від купе DB11 – наявність м'якого складного верху, який доступний в чотирьох кольорах і при необхідності може закритися за 16 секунд. Як матеріал для внутрішньої сторони даху використовувалася алькантара, що робить шкіряний салон спорткара ще роскошней. Вже у стандартній комплектації шкіряні сидіння автомобіля оснащені функцією підігріву. За додаткову плату можна встановити і вентиляцію. У стандартну комплектацію також входить інформаційно-розважальна система з 8-дюймовим дисплеєм. В якості опції можна заказати акустику Bang & Olufsen з тринадцятьма динаміками.

Особливістю Aston Martin Volante стали кріплення Isofix на задньому сидінні для дитячого автокрісла. На вибір клієнтам пропонується кілька варіантів обробки салону.

Спорткар оснастили чотирилітровим бензиновим мотором V8 марки Mercedes-AMG з віддачею 503 л.с. і 657 Н · м і 8-діапазонним "автоматом" і системою контролю вектора тяги. Максимальна швидкість автомобіля – 300 км / ч. Розгін до 100 км / год займає 4.1 с. Маса DB11 Volante – 1 870 кг, що на 26 кг менше, ніж маса відкритої версії DB9.

Замовлення на спорткар DB11 Volante компанія Aston Martin приймає вже зараз. Вартість автомобіля починається від $ 261 495. Поставки почнуться навесні 2018 року.

Джерело: Aston Martin

Related