Арктичний дизель на «ОККО» ще більш морозстойкій: не замерзає до -40 ° С

Для того, щоб морози не застали зненацька, мережа АЗК «ОККО» заздалегідь подбала про арктичний дизелі на своїх АЗК. Напередодні новорічних свят на 251 автозаправному комплексі в усіх регіонах України з'явилося особливо морозостійка дизельне паливо Pulls Diesel Арктика. В цьому році у нього особлива риса – дизель не замерзає при температурі до -40 ° С *.

Заправляючись дизельним паливом зимових марок, водії усунуто одну з найбільших сезонних проблем – парафінізаціі ДТ в паливній системі, а арктичний клас забезпечує швидкий запуск і надійну роботу авто навіть при максимально низьких температурах в наших широтах. Крім того, миючі та захисні компоненти, які є в складі Pulls Diesel Арктика, допомагають очистити паливну систему від шкідливих нагарообразование і збільшити експлуатаційний ресурс і потужність двигуна.

«ОККО турбується про те, щоб кожен водій, заправивши свій автомобіль, відчував себе максимально впевнено і безпечно. Взимку, коли погодні умови ускладнюються і можуть різко змінюватися, особливо важливо, щоб в баку було саме зимове паливо. Тому мережа «ОККО» завжди завчасно організовує доставку зимових видів палива на свої АЗК, в тому числі і ДТ арктичних марок. Цього року морозостійкість Pulls Diesel Арктика стала ще вище – він не замерзає при температурі до -40 ° С, щоб всі наші клієнти були максимально впевнені за кермом свого авто в будь-яку погоду », – розповідає керівник департаменту маркетингу мережі АЗК« ОККО »Василь Дмитрів.

Нагадаємо, що з настанням зимового періоду все паливо на АЗК «ОККО» – виключно зимових марок, в тому числі бензини і автомобільний газ. Зимове паливо в баку полегшує холодний старт автомобіля, підвищує його маневреність і забезпечує стабільну роботу двигуна.

* Фактична гранична температура фільтрування дизельного палива, яке реалізується на конкретному АЗК «ОККО», вказана в паспорті якості цього нафтопродукту.

Related