Американці придумали як обдурити автопілот Tesla

В США знайшли спосіб обдурити автопілот Tesla. Пристрій під назвою «Autopilot Buddy» дозволяє не тримати руки на кермі під час руху в режимі автономного управління.

Постійне перебування рук на рульовому колесі є обов'язковою умовою роботи системи автономного управління автомобілів Tesla і контролюється електронікою, що відстежує тиск і зусилля, яке до нього водієм. В іншому випадку система зупиняє автомобіль і включає «аварійку».

Обдурити автопілот американці вирішили за допомогою двох шматків пластика, які повторюють форму спиць керма електрокарів Tesla і досить важких, щоб створити необхідне зусилля. За допомогою магнітів вони кріпляться на спиці рульового колеса, замінюючи руки водія.

Коштує таке нехитре пристосування 179 доларів і поки їм можуть скористатися тільки власники автомобілів Tesla Model S і Model X. Пристрій для Model 3 ще розробляється.

Раніше автопілот Tesla вдалося обдурити за допомогою апельсина. Американець Дейв Міттон встановив його на рульове колесо свого електрокара Model S.

Related