Американський стартап Green4U готує до випуску довгі електровнедорожнікі

Фірма Green4U готує до випуску шестидверна електричні позашляховики Green4U MTU-6 і Enova з трьома рядами сидінь.

Стартап Green4U Technologies був заснований в рік назад підприємцем Доном Пенозом і бізнесекспертом Джеком Перковський. Метою американців став вихід на ринок електрокарів. За рік роботи вони підготували до серійного виробництва міські електричні мікрокари Neighborhood Electric Vehicle. Є в активі Green4U і інші розробки. Фірма планує випускати повнопривідний спортивний автомобіль GT-EV потужністю понад 500 кінських сил і пасажирські мікроавтобуси (до 14 місць). Але і це ще не все.

Як стало відомо, компанія готує до серійного випуску шестидверна електричні позашляховики зі збільшеною колісною базою – Green4U MTU-6 і Enova. Обидві моделі побудовані на оригінальній модульній платформі з алюмінієвим просторовим каркасом. Полегшений доступ до трирядного салону свідчить про корпоративну орієнтації моделей.

Green4U MTU-6

Незважаючи на безліч загальних деталей, зовні Green4U MTU-6 і Enova повна протилежність один одному. MTU-6 – класичний позашляховик з незграбним кузовом і рельєфними протекторами шин, Enova більше схожий на кросовер. Запас ходу обох автомобілів – близько 368 км. Технічні особливості електричних позашляховиків творці розкриють пізніше.

Дебют Green4U MTU-6 відбувся на щорічному заході Association of the United States Army у Вашингтоні. Enova представили на що проходить в ці дні в Денвері виставці Taxicab, Limousine & Paratransit Association Trade Show. Продажі обох моделей компанія планує почати влітку 2018 року.

Джерело: Drive

Related