Американська SSC ​​анонсувала новий гіперкар

Американська фірма SSC ​​North America, раніше відома як Shelby Supercars, готує до запуску в серію 1370-сильний гіперкар SSC Tuatara. Виробник опублікував перший тізер спортивного купе, яке вийде на ринок в цьому році.

Вперше купе SSC Tuatara показали на автосалоні в Шанхаї в 2011 році, а кілька місяців по тому на мотор-шоу в Дубаї продемонстрували салон моделі. Там же на шоу компанія отримала замовлення на десять SSC Tuatara вартістю близько мільйона доларів кожен.

П'ять років тому з'явилася інформація про те, що SSC North America завершила випробування двигуна для гіперкара – 6.9-літрового восьмициліндрового мотора з двома турбінами. При використанні гоночного палива віддача агрегату становила від 1370 до 1700 к.с. За розрахунками розробників з місця до 100 км / год гіперкар повинен був прискорюватися за 2,5 с, розвиваючи максимальну швидкість 442 км / ч. На той момент, SSC Tuatara повинен був стати найпотужнішим і швидким серійників в світі.

SSC Tuatara

Серійне виробництво Tuatara мало розпочатися в 2015 році. Потім випуск перенесли на 2016 рік, і тільки зараз з'явилася нова інформація про проект.

Джерело: Motor

Related