Американські тюнери представили унікальну версію спорткара Porsche Boxter

Тюнери каліфорнійського ательє Bisimoto Engineering побудували спорткар Porsche Boxster з центральним розташуванням водійського крісла.

Частина кузовних елементів замінили більш легкими карбоновими аналогами. З такого ж матеріалу виготовлені і 19-дюймові колісні диски масою 9 кг кожен. У салоні з'явився каркас безпеки і цифрове дзеркало, на яке транслюється зображення камери заднього виду. Побачити єдиний в своєму роді Porsche Boxster можна на YouTube-каналі TheHoonigans.

Але головна особливість Porsche Boxster від Bisimoto Engineering – система збільшення потужності, аналогічна KERS, використовуваної на болідах Формули-1, але без функції рекуперації енергії. При її активації (кнопка To Pass на рульовому колесі) потужність бітурбований двигуна спорткара збільшується з 426 до 533 к.с. Також на рульовому колесі розташована кнопка Like Lock, за допомогою якої при виконанні бернаутов блокуються передні колеса.

Раніше фахівці Bisimoto Engineering модернізували серійний мінівен Odyssey. Автомобіль оснастили 3.5-літровим двигуном з двома турбонагнеталямі Turbonetics, віддача якого після доопрацювань зросла до 1 029 к.с.

Related