Американець розбирав старий автомобіль і знайшов кільце з діамантами

Житель штату Айова виявив в двигуні автомобіля Oldsmobile 98 1972 року випуску обручку з діамантами, що пролежало там 45 років.

За словами Уїлла Фрая, раритетний Oldsmobile він придбав у 93-річного Рея Шмуекера з міста Дубьюк (штат Айова) і планував використовувати його двигун для свого Oldsmobile 442 1969 року. Інкрустоване діамантами обручку він виявив, розбираючи купе. Зв'язавшись з колишнім власником, Фрай з'ясував, що той втратив кільце в 1974 році, через два роки після покупки автомобіля. Спроба знайти його виявилася безрезультатною, в результаті дружина Шмуекера купила чоловікові схоже кільце.

Близько 20 років тому автомобіль Шмуекера вийшов з ладу і весь цей час стояв без діла, аж до того моменту, коли він продав його Фраю. Чоловік вже збирався відправити його на смітник. Зараз, коли кільце знову у нього, Шмуекер чекає, що знову почує, як працює мотор його Oldsmobile 98.

«У нас є гоночна траса тут, недалеко від нашого міста, і Фрай, імовірний, поїде на ній, і я знову побачу автомобіль», – сказав Шмуекер журналістам новинний станції Айови KCRG і ABC News.

Джерело: Jalopnik Фото: KCRG

Related