Amazon запатентувала дрон для підзарядки електромобілів в русі

Американський інтернет-гігант Amazon запатентував дрон для дозарядки електромобілів. Реалізація патенту дозволить заправляти транспортні засоби «на ходу» і стане незамінною в тих випадках, коли заряд батареї електрокара закінчився далеко від стаціонарної зарядної станції.

Заявка була подана в патентне бюро США ще в 2014 році, але зареєстрована тільки зараз. Використана розробниками ідея нагадує процес дозаправки літаків у повітрі. Викликаний електромобілем безпілотний літальний апарат сідає на док-майданчик на даху транспортного засобу, фіксується за допомогою спеціального кріплення і приєднується до зарядного гнізда.

Проблема в тому, що типовий дрон не може забезпечити достатній запас енергії, оскільки для цього він повинен нести на борту батарею такої ж ємності, як і автомобіль. На даний момент це не під силу жодному існуючому дрону. Звичайно, можна використовувати акумулятори меншої ємності, але при цьому потрібно враховувати і витрата енергії на політ самого повітряного дозаправників. Чим далі йому доведеться летіти, тим менше заряду залишиться. Можливо, в найближчому майбутньому, автори все ж знайдуть спосіб реалізувати цю ідею.

Джерело: USPD

Related