Alfa Romeo випустить спортивне купе 6C

Світова прем'єра спортивного купе Alfa Romeo 6C може відбутися вже в поточному році. Старт серійного випуску моделі запланований на початок 2020 року.

За інформацією тюнінг-ательє Pogea Racing, що спеціалізується на модернізації моделей Alfa Romeo, в модель схвалена для виробництва Fiat Chrysler Automobiles і буде представлена ​​на одному з великих автосалонів в цьому або наступному році. Репутація тюнера з більш ніж двадцятирічної історією, не дозволяє сумніватися в автентичності інформації, отриманої від «надійного джерела, близького до керівництва Alfa Romeo».

Повідомлення Pogea Racing в Facebook говорить наступне: «З абсолютного надійного і законного джерела нам повідомили, що Alfa Romeo 6C буде частиною лінійки продуктів Alfa Romeo. Виробництво заплановано на початок 2020 року, і автомобіль буде показаний, ймовірно, в цьому або наступному році на якомусь автосалоні ».

Раніше заяву про розширення лінійки Alfa Romeo заявив генеральний директор FCA Серджіо Маркіонне. На автосалоні в Детройті він сказав, що «для FCA буде самогубством не інвестувати в Alfa Romeo і Maserati». «Ми, по суті, ще тільки в дитячому саду. Думаю, це тільки початок », – додав Маркіонне.

Існує думка, що Giulia і Stelvio – це тільки початок, повне оновлення модельного ряду Alfa Romeo завершиться в 2022 році. На даний момент компанія вже працює над створенням ще однієї новинки – великого кросовера.

Офіційної інформації про те, яким буде Alfa Romeo 6C, поки немає. Імовірно це буде задньопривідне купе більш дороге, ніж 4C і, можливо, здатне скласти конкуренцію Jaguar F-Type. Оскільки попередні моделі 4С і 8С отримали свої імена за кількістю циліндрів, 6C, цілком ймовірно, оснастять бітурбомотором V6 робочим об'ємом 2.9 л і потужністю 505 к.с.

Related