Alfa Romeo відродить спорткари GTV і 8C

Глава концерну FCA Серджіо Маркіонне представив п'ятирічний план розвитку бренду Alfa Romeo: до кінця 2022 року компанія виведе на ринок сім нових моделей, в тому числі і два відроджених спорткара – GTV і 8C.

Як зазначено в плані розвитку марки, до 2022 року у кожної моделі Alfa Romeo з'явиться електрифікована модифікація, а дизельні мотори будуть замінені гібридними силовими установками, в тому числі і підзаряджатися від побутової електромережі. В цілому з 2020 по 2022 рік на ринок вийдуть сім нових моделей і шість підключаються гібридів.

В числі новинок і два відроджених споркаров – GTV і 8C. Повної технічної інформації про моделі в компанії не надали. Відомо тільки, що Alfa Romeo GTV на базі седана буде чотиримісним повнопривідним гібридом з сумарною потужністю понад 600 к.с. і ідеальним розподілом маси по осях – 50:50.

Другий суперкар 8С отримає 700-сильну гібридну установку, що складається з твін-турбо мотора і електричного двигуна. Перший встановлений посередині карбонового шасі, другий – на передній осі. З місця до першої «сотні» 8С зможе розганятися менше ніж за три секунди. Крім того, в найближчі чотири роки Alfa Romeo планує представити оновлені Giulietta, Giulia і Stelvio, а також два нових кросовера – один більший, другий – компактніше Stelvio.

Alfa Romeo C8

До 2022 року всі автомобілі виробника будуть оснащуватися системами автономного управління другого і третього рівня автономності (другий рівень – система управляє гальмуванням і рулюванням, але водій повинен реагувати, якщо система не змогла впоратися самостійно, третій – водій може не контролювати автомобіль на дорогах з «передбачуваним» рухом, але повинен бути готовий взяти керування на себе). Також компанія планує збільшити продажі до 400 тисяч автомобілів на рік.

Джерело: Alfa Romeo

Related