AIS Autotrade відкриває в Києві три центри з викупу автомобілів з пробігом

AIS Autotrade – автомобільна компанія, що спеціалізується на викупі та продажу автомобілів з пробігом, відкриває три центри з викупу автомобілів з пробігом в м Київ.

Для того щоб провести безкоштовну експертну оцінку свого автомобіля тепер не потрібно їхати на інший кінець міста. Центри оцінки та викупу AIS Autotrade тепер функціонують за наступними адресами:

АІС Автоцентр Гринченко, вул. Миколи Грінченка, 18, тел. 0800 507950 АІС Автоцентр Святошино, с. Софіївська Борщагівка, вул. Київська, 24 (район Кільцевої дороги), тел. 0800 507950 АІС Київ Дніпровський, Харківське шосе, 18, тел. 0800 507950.

Також продовжує свою роботу головний центр оцінки автомобілів AIS Autotrade за адресою пров. Балтійський, 20, тел. 0800 507950.

В кожному з центрів оцінки автомобілів AIS Autotrade клієнт проходить комплексну діагностику на СТО, отримує експертну оціночну вартість автомобіля для Автовикуп, в подальшому при бажанні оформляє договір викупу і отримує грошові кошти протягом одного робочого дня.

Безкоштовна діагностика автомобіля проходить в присутності клієнта і супроводжуючих його осіб. При необхідності співробітники AIS Autotrade допомагають зняти автомобіль з обліку. Процедура діагностики займає не більше 1 години.

Крім Автовикуп, AIS Autotrade пропонує можливість покупки автомобіля в трейд-ін: обмін б / у на б / у або б / у на новий.

Провести запис на діагностику і оцінку автомобіля можна на сайті www.autotrade.com.ua або по телефону 0800 507950 (безкоштовно на території України з усіх номерів українських операторів мобільного та аналогового зв'язку).

Related