Acura привезла в Детройт кросовер RDX нового покоління

Світовий дебют Acura RDX 2019 модельного року відбувся на Північноамериканському міжнародному автосалоні в Детройті. Представлений компанією прототип пятиместного кросовера продемонстрував саму велику модернізацію моделі за останнє десятиліття.

Acura RDX третього покоління стане першою моделлю бренду, яка втілить мову дизайну Acura Precision Concept, а також новий інтер'єр і технології Acura Precision Cockpit. Крім того, він стане першим кросовером Acura, пропонованим зі «спортивної» обробкою A-Spec, яку в подальшому отримають всі основні моделі бренду.

В основі моделі нова ексклюзивна платформа Acura, яка буде використовуватися тільки в моделях бренду. Як повідомляють в компанії, колісна база кроссовера наступного покоління збільшилася до 2748 мм, це на 63.5 мм більше, ніж у попереднього. Більш докладної інформації про шасі, на жаль, немає.

Автомобіль оснащений дволітровій «турбочетвіркою» від Honda Accord нового покоління. Віддача мотора, який видає на седані 252 к.с. і 369 Нм крутного моменту, буде збільшена, але поки не відомо наскільки. В пару мотору передбачена 10-ступінчаста автоматична коробка передач.

Acura RDX наступного покоління буде комплектуватися модернізованою системою повного приводу Super-Handling All Wheel Drive (SH-AWD) з керованим вектором тяги і новим заднім диференціалом, здатним переробляти на 150% більше крутного моменту, ніж раніше.

В салоні кросовера плаваюча центральна консоль, як у Acura Precision Concept, спортивне рульове колесо, декоративні панелі з деревини оливкового дерева і матового алюмінію. Нові обтягнуті шкірою Napa спортивні сидіння відрізняються більш складною скульптурної конструкцією, мають функцію підігріву та вентиляції, і регулюються в 16 напрямках.

Використання нової платформи дозволило зробити салон пятиместного кросовера просторіше, збільшити простір для пасажирів заднього ряду і об'єм багажного відділення.

В оснащення RDX увійде панорамний дах, світлодіодна оптика, адаптивна підвіска з чотирма режимами роботи, мультимедійна система на базі Android з 10.2-дюймовим повноекранним HD-дисплеєм і можливістю голосового управління, проекційний дисплей.

Джерело: Acura

Related