Абоненти Vodafone і Київстар зможуть оплачувати парковку за допомогою послуги TelePark

В Києві введено в дію ексклюзивна послуга TelePark, що дозволяє оплачувати парковку з мобільного рахунку. Скористатися сервісом зможуть абоненти Vodafone і Kyivstar.

Можливості безготівкового розрахунку за паркувальні місця в Києві розширилися завдяки новій послузі, запущеної компанією Telecard, КП «Київтранспарксервіс» і операторами зв'язку Vodafone і Kyivstar. Абоненти Vodafone і Kyivstar можуть забути про спеціальних картках і паркомати. Чи не знадобляться їм готівку і банківські картки. Досить мобільного телефону. Як і раніше, вартість паркування, в залежності від зони, залишиться на рівні 5, 7 і 10 грн. Комісія за розрахунки з мобільного відсутня.

Щоб скористатися послугою, необхідно відправитися SMS з номером свого автомобіля на короткий номер 849. Пройшовши, таким чином, реєстрацію, ви зможете без проблем оплачувати парковку (головне, щоб гроші були на рахунку). За номером телефону система автоматично визначить номер авто, зніме необхідну суму з мобільного рахунку і відправить SMS-підтвердження про оплату. Для оплати потрібно набрати USSD-код * 849 * ХХХХХХ # (ХХХХХХ – спеціальний код-ідентифікатор, зазначений на інформаційному стенді кожної парковки).

Після закінчення сплаченого часу, контролери зможуть нагадати водієві про необхідність провести додаткову оплату, що тепер завдяки послузі TelePark можна зробити дистанційно.

На сайті послуги можна дізнатися інформацію про найближчу парковці з вільними місцями, вартість, код для оплати і прокласти маршрут, в тому числі і з мобільного телефону.

Related