Абонементи на парковку в Києві тепер можна придбати онлайн

Головний інформаційно-обчислювальний центр »(ГІОЦ) впровадив на своєму сайті послугу з продажу паркувальних абонементів.

З сьогоднішнього дня вибрати і сплатити абонемент банківською картою можна безпосередньо на сайті КП ГІОЦ. Це може бути місячний або квартальний абонемент, який клієнт зможе забрати особисто або замовити доставку Новою поштою або Укрпоштою. У всіх випадках доставка безкоштовна. При заповненні даних платника, система просить дати згоду на збір і обробку персональних даних. Вся інформація про послугу і умови продажу талонів розміщена на головній сторінці КП ГІОЦ.

Нагадаємо, що з 27 вересня поточного року вступить в силу новий закон України №2262-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів», прийнятий 21 грудня 2017 року. У числі вводяться їм положень фото- і відеорегістрація порушень ПДР, «листи щастя», «паркувальні інспектори», нові правила евакуації автомобілів, припаркованих з порушенням правил паркування і збільшення штрафів.

Related