10 незвичайних речей, забутих українцями в Uber

Міжнародна технологічна компанія Uber склала список найбільш незвичайних речей, забутих українськими користувачами сервісу. Рейтинг створений на основі звернень користувачів і водіїв в службу підтримки Uber в Україні за останні півроку.

Серед найдивніших предметів, залишених користувачами Uber: бензопила, яку забув пасажир у Львові; академічна мантія в Дніпрі; а також коробка абрикосів і пакет з ніжкою від столу, які залишили після поїздки користувачі в Одесі. А в цілому Топ 10 найбільш незвичайних речей, забутих в автомобілях Uber в Україні, виглядає так:

Торт (Київ) Бензопила (Львів) Академічна мантія (Дніпро) Набір Lego (Київ) Булава (Київ) Пакет з ніжкою від столу ( Одеса) Коробка абрикосів (Одеса) Вишиванка (Київ) Ящик з інструментами (Львів) Рація (Київ)

Uber також визначив і самі "забудькуваті" місяці в Україні за останні півроку. В цілому, статистика показує, що найчастіше українці забували речі влітку. Так, найбільше звернень до служби підтримки про забуті речі в Києві та Одесі надійшло в липні і серпні, у Львові – в квітні і липні, в Харкові самим "врожайним" став червень, в Дніпрі – липень, а в Запоріжжі, де Uber почав працювати в кінці липня – вересень.

Додаток Uber дозволяє легко зв'язатися з водієм і повернути залишену в машині річ. Для цього потрібно в розділі меню "Ваші поїздки" додатка вибрати ту, під час якої була забута річ. Далі вибрати пункт "Я залишив річ в Uber" і опцію "Зв'язатися з водієм". Система по телефону зв'яже користувача з водієм, в автомобілі якого залишилися речі. У разі, якщо водій не відповідає, користувач може вибрати пункт "Зв'язатися з Uber з приводу втраченої речі", де вказати деталі.

Related