Запущений в космос Tesla Roadster внесли в каталог супутників

Відправився до Марсу Tesla Roadster Ілона Маска визнаний космічним супутником. Родстер використовували в якості корисного навантаження ракети-носія Falcon Heavy, розробленої компанією SpaceX, також належить Маску.

Про визнання електрокара супутником йдеться в повідомленні, опублікованому Командуванням військово-космічних сил ВПС США в Twitter. Рішення, використовувати електрокар в якості корисного навантаження під час першого запуску Falcon Heavy, прийняв сам Маск. «Під час тестових запусків в нові ракети зазвичай кладуть симулятори маси в формі бетонних або сталевих блоків. Це здається страшно нудним. Звичайно, все нудне жахливо, особливо компанії, тому ми вирішили відправити що-небудь незвичайне », – написав він у Twitter за два з половиною місяці до запуску.

Спочатку планувалося, що Roadster вийде на геліоцентричну орбіту навколо Сонця і буде обертатися по ній, іноді наближаючись до Марса і Землі, але трохи «проскочив». Прискорення виявилося занадто великим, і електрокар попрямував до поясу астероїдів між Марсом і Юпітером.

Варто відзначити, що в каталог Командування повітряно-космічної оборони Північної Америки (North American Aerospace Defense Command, NORAD) включають всі штучні супутники Землі розміром більше 10 см, а родстер з манекеном водія на борту набагато більшими.

Related

JOIN THE DISCUSSION

%d блогерам подобається це: