Закамуфльований чотиридверний Mercedes-AMG GT показали на фото

Ще одним експонатом Mercedes-Benz на Женевському автосалоні стане серійна версія нової «четирехдверка» AMG GT. Перед офіційним дебютом спортивного купе компанія опублікувала знімки закамуфльованого прототипу конкурента Porsche Panamera.

Таким чином, виробник вирішив «боротися» з безліччю шпигунських фото. На офіційних знімках «четирехдверка» можна розглянути практично у всіх деталях. Задньою частиною новинка схожа на AMG GT Coupe, вся інша частина кузова розроблена для цієї моделі: довгий низький капот, вузькі бічні стекла, похилий дах. Концепт з ідентичним профілем був представлений на торішньому Женевському автосалоні. Звичайно, срібні і золоті колісні диски концепту, серійної моделі не дісталися. Їх місце зайняли більш традиційні чорні.

Під якою назвою представлять новинку, поки не відомо, але це буде перша модель з позначенням EQ Power +, яке буде використано у всіх гібридних моделях Mercedes-AMG розеточного типу.

Передбачається, що чотиридверний AMG GT оснастять силовою установкою на базі 4.0-літрового бітурбований мотора V8. На Mercedes-Benz E63 S такий двигун розвиває потужність 603 кінських сили.

На українському ринку Mercedes-AMG GT 4 door очікується в жовтні-листопаді 2018 року.

Джерело: AutoExpress

Related

JOIN THE DISCUSSION

%d блогерам подобається це: