У 2017 році в мережі «ОККО» зібрано майже 140 тонн речей для малозабезпечених

Мережа АЗК «ОККО» нарощує обсяги збору використаних речей для малозабезпечених. За 2017 рік волонтерським організаціям, які опікуються найменш соціально захищеними громадянами, передано 138,8 тонн речей. Це на 37 тонн більше, ніж було зібрано за попередній рік.

Речі збираються в спеціальних контейнерах, які встановлені вже на 16 АЗК «ОККО» в Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові. Найближчим часом ще 2 таких контейнера з'являться у Вінниці. Кожен небайдужий українець, заїжджаючи заправитися або перекусити на одну з таких АЗК, може залишити тут одяг, взуття, предмети побуту, які йому вже не потрібні, але ще можуть послужити іншим людям. Повний перелік заправок, де є контейнери для збору речей, дивіться тут.

«Ми щиро вдячні кожному, хто поділився частинкою свого добробуту з тими співгромадянами, які сьогодні потрапили в складні життєві обставини. Завдяки спільним зусиллям мережі «ОККО», наших клієнтів і волонтерських організацій вже тисячі людей не тільки отримали матеріальну допомогу, а й відчули, що їх доля не байдужа іншим українцям », – розповідає менеджер зі сталого розвитку мережі« ОККО »Анна Тиховська.

Проект зі збору використаних речей для малозабезпечених мережу АЗК «ОККО» реалізує вже 5 років поспіль разом з волонтерськими організаціями, які забирають речі з контейнерів, сортують і розподіляють їх серед бездомних, вимушених переселенців, людей з інвалідністю, в хоспісах, інтернатах, геріатричних пансіонатах. Партнерами «ОККО» в цьому проекті виступають такі благодійні фонди та громадські організації: в Києві – «Україна без меж», у Львові – «Емаус-Оселя», в Одесі – «Добрий самаритянин», в Дніпрі – «Допомагаємо», в Харкові – «Карітас Україна».

Проявити благодійність, стати учасником доброї справи може кожен з відвідувачів АЗК «ОККО». Переглядаючи свій сезонний гардероб, здійснюючи ремонт в квартирі або просто ревізію в шафі, завжди можна знайти речі, які вам вже здаються зайвими, але ще придатні для використання. Досить закинути їх в машину і при найближчій нагоді залишити в спеціальному контейнері на АЗК «ОККО».

Related

JOIN THE DISCUSSION

%d блогерам подобається це: