Toyota представить автомобілі з екстремальної лінійки TRD Pro

На моторшоу в Чикаго Toyota представить оновлені пікапи Tacoma і Tundra, а також кросовер 4Runner з екстремальної лінійки TRD Pro. Побачити підготовлені для важкого бездоріжжя моделі можна 10 лютого.

Всі три автомобілі оснастили новими Байпасний амортизаторами Fox з вбудованими в корпус амортизатора трубками і виносними резервуарами. У кожному з амортизаторів є кілька перепускних зон, що дозволяють налаштовувати характеристики стиснення і відбою під різні дорожні умови.

Ззаду на Tacoma і Tundra встановили спеціально налаштовані листові ресори, а на 4Runner – посилені пружини TRD. У передніх амортизаторах Tundra одинадцять перепускних зон (чотири на відбій і сім на стиск), ззаду – дванадцять (чотири на відбій і вісім на стиск). Хід підвіски пікапа збільшений на 38 мм спереду і на 51 мм – ззаду. На 51 мм збільшився і дорожній просвіт моделі спереду.

Toyota Tundra TRD Pro

Крім того, на пікап встановили нову радіаторну решітку і капот з додатковими повітрозабірниками, 18-дюймові диски BBS з шинами Michelin розмірності 275/65, світлодіодні протитуманні фари і «затоновані» ліхтарі.

Пікап Tacoma TRD Pro оснастили збільшеним переднім стабілізатором і шноркелем, а також 16-дюймовими колісними дисками «взутими» в шини Goodyear з боковинами, посиленими кевларом. Посилили і захист днища. Спереду у Tacoma амортизатори з вісьмома пропускними зонами, ззаду – з одинадцятьма. Дорожній просвіт і колія збільшено на 25 мм.

Toyota Tacoma TRD Pro

На кросовер 4Runner встановили передні амортизатори з сімома пропускними зонами, задні – з одинадцятьма. Хід підвести і дорожній просвіт спереду збільшили на 25 мм. Кросовер оснастили 17-дюймовими колісними дисками з шинами Nitto Terra Grappler. На даху з'явився багажник.

Джерело: Toyota

Related

JOIN THE DISCUSSION

%d блогерам подобається це: