Subaru зробить гібрид на базі Toyota Prius

В поточному році Subaru представить гібрид з можливістю підзарядки батарей від побутової електромережі, побудований на основі Toyota Prius. До 2021 року з'явиться повністю електрична версія моделі.

Про це виданню Automotive News повідомив глава підрозділу, що відповідає за технічну начинку автомобілів, Такеші Тачіморі. При цьому Тачіморі не уточнив, на базі якої саме моделі Prius побудують новий гібрид.

В компанії кажуть, що новинка буде «по-максимуму» використовувати технології Toyota. За словами Тачіморі, така невелика компанія, як Subaru, не здатна самостійно розробити технології, необхідні для створення гібридних і повністю електричних автомобілів. «Для нашого гібрида, який буде представлений в цьому році, ми широкий використовували технології Toyota» – сказав Такеши Тачіморі.

В подальших своїх розробках компанія планує використовувати технології Mazda, Suzuki, Daihatsu і інших компаній, які увійшли разом з Subaru і Toyota в альянс EV Common Architecture Spirit. Одним з напрямків в роботі альянсу стане створення платформи для електрокарів.

Силову установку Prius інженерам Subaru довелося допрацювати. Її адаптували під поздовжньо встановлюється опозитний двигун (у Prius бензиновий двигун встановлений поперечно) і систему повного приводу Subaru.

Виробництво новинки налагодять в Японії. Продавати гібрид планують в США. На ринку гібрид Subaru з'явиться в поточному році. В першу чергу продажі почнуться в тих штатах, які приєдналися до запропонованої Каліфорнією програмі розвитку і регулювання екологічного транспорту.

Toyota Prius Prime оснащується гібридною силовою установкою, в складі якої 1.8-літровий бензиновий двигун потужністю 97 к.с. і 73-сильний електромотор, а також блоком літій-іонних батарей ємністю 8.8 кВт · год. Час заряду акумуляторів – близько 5.5 годин. Запас ходу Prius – 965 км. На електротязі гібрид може проїхати 35 км.

Related

JOIN THE DISCUSSION

%d блогерам подобається це: