Subaru випустить обмежену партію автомобілів до 50-річчя на американському ринку

На автосалоні в Чикаго Subaru представила лінійку моделей в спеціальній версії «50th Anniversary», приуроченої до 50-річного ювілею виходу марки на північноамериканський ринок.

«Ювілейна» версія з'явилася у всіх моделей, офіційно представлених в США: Forester, Legacy, WRX і WRX STI, Outback, Impreza, Crosstrek і BRZ. Основою стали найбагатші комплектації. Моделі Crosstrek, Forester, Impreza, Legacy і Outback вийдуть по 1 050 одиниць кожна, Subaru BRZ, WRX і WRX STI – загальним тиражем 1050 одиниць.

Всі автомобілі пофарбовані в новий ексклюзивний колір під назвою Heritage Blue. «Ювіляри» отримали унікальну емблему «SOA 50th Anniversary», а також ексклюзивні декоративні елементи в екстер'єрі та інтер'єрі. У салонах автомобілів, за винятком BRZ, з'явилася сатинов-хромована обробка і такі ж корпуси бічних дзеркал (крім BRZ, WRX і STI).

Передні сидіння всіх восьми спеціальних моделей прикрашає вишитий логотип «50th Anniversary». З'явився він і на підлогових килимках. Чорну оббивку автомобілів прикрасили срібною рядком, а «забезпечувати» безпеку водія і пасажирів будуть срібні ремені.

Найдоступніша модель ювілейної серії – Subaru BRZ. Мінімальна вартість – $ 30 800 доларів (включаючи доставку). Найдорожча – WRX STI. Для цієї моделі цінник починається від $ 42 055.

Джерело: Carscoops

Related

JOIN THE DISCUSSION

%d блогерам подобається це: