Sin Cars привезе в Женеву новий модульний суперкар Sin S1

Sin Cars готується розширити лінійку, випустивши багатофункціональний, модульний і недорогий автомобіль. Модель під назвою S1, британська компанія представить на Женевському автосалоні 2018 року, а вже в 2019 році клієнти бренду зможуть випробувати перші зразки.

На представленому ескізі майбутня модель зображена у вигляді відкритого родстера, але це не єдиний варіант. За бажанням замовника Sin S1 може бути купе або кабріолет. У компанії говорять, що модульна конструкція дозволяє оновлювати або змінювати дизайн S1 протягом усього терміну служби автомобіля.

На вибір клієнтам буде пропонуватися кілька варіантів бензинових моторів потужністю до 450 к.с., гібридна і повністю електрична силові установки. Крім того, можна буде замовити ABS, трансмісію і систему контролю тяги.

Першими оцінити новинку зможуть автомобілісти Європи. Виробництво Sin S1 налагодять і в США. На американському ринку Sin Cars планує продавати 325 дорожніх версій S1 в рік і вже подала заявку в Національне управління з дорожньої безпеки США (NHTSA), як малосерійний виробник.

Sin R1

Дорожню версію першого суперкара – Sin R1 – британська фірма показала в 2015 році на Женевському автосалоні. Він оснащувався 6-літровим мотором V8 General Motors і розганявся до 100 км / год за 2.5 секунди.

Джерело: Sin

Related

JOIN THE DISCUSSION

%d блогерам подобається це: