Seat представив газову версію хетчбека Ibiza

Компанія Seat показала нову версію Ibiza з газо-бензинової гібридною силовою установкою і запасом ходу в комбінованому режимі близько 1200 км. На ринку новинка з'явиться до кінця поточного року.

В основі Ibiza TGI п'ятого покоління лежить нова платформа Volkswagen Group – MQB A0 (Modular Quer Baukasten). Це перша модель іспанської марки, побудована на цій платформі.

Новий Seat Ibiza оснащений 1.0-літровим трициліндровим двигуном TGI з 12 клапанами потужністю 90 л.с. Максимальний крутний момент – 160 Нм досягається в діапазоні 1900 – 3500 об / хв. Мотор поєднується з п'ятиступінчастою механічною коробкою передач. Максимальна швидкість – 180 км / ч. Час прискорення від 0-100 км / ч – 12.1 з. Середня витрата палива: 5 л / 100 км в бензиновому режимі і 3.3 кг / 100 км в режимі CNG (стиснений природний газ). Автомобіль оснащений двома паливними баками: один вміщує 40 л бензину, другий – 13 кг газу. Комбінований запас ходу – до 1194 км. Газовий балон встановлений в підпіллі багажника.

Seat Ibiza TGI за замовчуванням працює на газі, за винятком випадків, коли це паливо закінчилося або температура охолоджуючої рідини нижче -10 ° C. Тоді двигун заводиться на бензині, а після прогріву автоматично перемикається на газ. Працюючи на CNG, двигун «Ібіци» виробляє на 85% менше оксиду азоту і на 25% менше CO2 в порівнянні з бензиновим режимом.

В Seat називають автомобілі, що працюють на стиснутому природному газі, альтернативою машинам з бензиновими і дизельними двигунами, а також електромобілів.

Новий Ibiza TGI доступний у всіх версіях обробки салону, включаючи спортивну FR. Версія «FR EcoPlus» вже в базовій комплектації може запропонувати розширений список додатково обладнання, до якого увійшли адаптивний круїз-контроль, світлодіодна оптика, передні і задні датчики паркування, камера заднього виду, а також мультимедійна система Media System Plus з сенсорним 8.0-дюймовим дисплеєм , що відображає подвійну інформацію за показниками споживання і дистанції в залежності від типу палива. Також на дисплеї відображається інформація про якість природного газу і залишився відстані при використанні обох видів палива, а також про можливі несправності системи CNG.

Як і дві попередні: Leon і Mii, газову версію Ibiza збиратимуть на заводі в іспанському Мартореле.

Джерело: Seat

Related

JOIN THE DISCUSSION

%d блогерам подобається це: