Продажі Kia в Індії почнуться з кросовера SP

Концепт нового кросовера Kia представлений на виставці Auto Expo в Нью-Делі. Показ SP Concept став формальним дебютом південнокорейського бренду на індійському ринку. Продажі автомобілів Kia в цій країні почнуться в другій половині 2019 року.

Представляючи шоу-кар, шеф-дизайнер Kia Motors Петер Шрайер сказав, що серійний автомобіль буде дуже близький до концепту. Новий кросовер в компанії позиціонують, як молодіжну модель, що поєднує стиль, функціональність і технічні можливості. Концепт з повністю світлодіодним оптикою красувався на стенді компанії разом з шістнадцятьма іншими автомобілями. Відвідувачі Auto Expo 2018 змогли побачити практично всю глобальну лінійку Kia, починаючи малятком Picanto і закінчуючи гігантом Mohave.

В індійських салонах новий кросовер, передвісником якого є SP Concept, з'явиться в наступному році. Передбачається, що в моторній гамі моделі будуть ті ж мотори, що і у кросовера Hyundai Creta, вже продається на місцевому ринку: 1.6-літровий бензиновий мотор, а також 1.4 і 1.6-літрові дизельні двигуни.

В компанії вважають, що вибрали вдалий момент для виходу на індійський ринок, який за прогнозами протягом найближчих років стане одним з найбільших в світі. Kia вже будує завод в штаті Андхра-Прадеш. Виробничі потужності нового підприємства розраховані на випуск 300 тисяч автомобілів на рік. За інформацією видання The Times of India, сума інвестицій становитиме 1,1 мільярдів доларів.

Джерело: Drive

Related

JOIN THE DISCUSSION

%d блогерам подобається це: