Прем'єра CHERY TIGGO 7 в Україні відбулася! Багато автомобілів вже розкупили

10 лютого 2018 у Україні відбулася офіційна презентація кросовера CHERY TIGGO 7 – довгоочікуваної новинки на ринку нових легкових автомобілів в нашій країні. Прем'єра TIGGO 7 відбулася одночасно в семи містах України, в великих торгово-розважальних центрах.

Розкрито інтрига наповнення і ціни: TIGGO 7 дійсно вражає співвідношенням «ціна-технології-комплектації», його вартість стартує лише від $ 16 600 *! І це підтверджує високий інтерес до новинки з боку клієнтів: багато автомобілів TIGGO 7 з першої партії, яка прибула в Україну, були розкуплені відразу ж після презентації!

Розроблений на базі нової поліпшеної платформи Т1Х з використанням останніх науково-дослідних і конструкторських розробок Chery, TIGGO 7 володіє передовими характеристиками і абсолютно новим рівнем якості! TIGGO 7 розроблений відповідно до найвищим рівнем 5-зіркового рейтингу безпеки C-NCAP. Турбований двигун об'ємом 1,5 л. і високою потужністю в 152 к.с. (112 кВт), пропорції в дизайні екстер'єру та інтер'єру, енергоємна підвіска, відмінна шумоізоляція, керованість і комфорт в русі, ергономіка, ефективніші гальмівні механізми, найширший набір систем активної і пасивної безпеки, потужний і динамічний силовий агрегат – це все про новий кросcовере Chery TIGGO 7. Само собою у справжнього кросовера повинен бути значний кліренс. З цим у новачка модельного ряду Chery також все в порядку: мінімальний кліренс TIGGO 7 – 210 мм забезпечує значну прохідність TIGGO 7 в складних дорожніх умовах.

Зрозуміло, інженери CHERY в процесі розробки не забули про те, щоб водій і пасажири не нудьгували в дорозі – до їхніх послуг інформаційно-розважальна система 9-дюймовим сенсорним touch-screen монітором, з можливістю підключення телефону через Bluetooth або USB-роз'єм для прослуховування в дорозі улюбленої музики, або перегляду пасажирами відео в HD-якості, крім цього, можна виконувати дзвінки по телефону через аудіосистему автомобіля. Розумні технології TIGGO 7 дозволяють за допомогою сенсорного монітора легко налаштувати основні функції автомобіля – багатозональна систему кондиціонування повітря, супровідне освітлення (тимчасову затримку вимикання фар TIGGO 7 після його зупинки) та ін.

В комплектації Luxury панорамний дах площею 0,92 м2 посилить позитивні емоції від їзди в TIGGO 7, система панорамних камер забезпечить огляд 360о обстановки навколо автомобіля в реальному часі, мінімізуючи сліпі зони в обмеженою по ширині смузі (що важливо при парковці), а датчики тиску в шинах посприяє зниженню ризику аварійних ситуацій і продовження терміну служби шин. Ще однією перевагою, пропонованим топової комплектацією, є можливість регулювати сидіння водія в 6 діапазонах з електроприводом. Це гідно оцінить водій, відчувши реальний комфорт при водінні. Дрібниця, але приємно: при відкриванні передніх дверей CHERY TIGGO 7 «вітає» водія і пасажира спеціальною підсвіткою "welcome light" c написом TIGGO 7.

Вражає не тільки сам автомобіль TIGGO 7, але і його приваблива вартість, яка стартує від еквівалента $ 16 600 * в комплектації Comfort (з 6-ступінчастою механічною трансмісією). У комплектації Luxury з механічною трансмісією вартість TIGGO 7 еквівалентна $ 18 600 * а з 6-ступінчастою автоматичною трансмісією DCT новинку можна придбати за $ 20 100 * .

Дізнатися більше про CHERY TIGGO 7. Подивитися віртуальний огляд TIGGO 7.

Відкрийте для себе новий CHERY TIGGO 7 – втілення самих передових досягнень технологій від Chery Automobile – найбільшого експортера автомобілів Китаю!

Партнером презентацій нового Chery Tiggo 7 в Україні стала страхова компанія "Експрес Страхування".

_________________________________

* Вартість станом на 13.02.2018 р Вартість з урахуванням ПДВ. Вартість Chery Tiggo 7: в комплектації Comfort, 6 МТ – 445 544 грн з ПДВ, в комплектації Luxury 6МТ – 499: 224 грн з ПДВ, в комплектації Luxury 6DCT – 539 484 грн з ПДВ. Всі розрахунки в гривнях. Еквівалент вартості в доларах США – відповідно до курсу, зазначеним на сайті chery.ua Зазначений на даному сайті курс – згідно із середньозваженим курсом на міжбанківському ринку, детальніше про курс – на https://bank.gov.ua/control/uk/allinfo

Related

JOIN THE DISCUSSION

%d блогерам подобається це: