Підсумки Национальной інформаційної кампании H-Road

13 лютого 2018 року в Києві відбулася прес-конференція, присвячено актуальній ситуации з безпеки дорожнього руху в Україні та підсумкам Национальной інформаційної кампании H-Road, спрямованої на Підвищення особістої відповідальності всех украинцев. Ініціатором СОЦІАЛЬНОГО проекту виступили компанія «Хюндай Мотор Україна», а партнером – Національний комітет спорту інвалідів України.

Безпека дорожнього руху – гостре питання для України. З року в рік статистика правопорушення та дорожньо-транспортних пригод (ДТП) невтішна. У 2017 году Було зареєстровано понад 162 тисяч ДТП, у якіх постраждало 38 109 осіб. Найперше причиною ДТП з постраждалим – 28% віпадків – стало Порушення правил маневрування та недотрімання безпечної дістанції. Перевіщення безпечної швідкості руху прізвело до 27,8% таких інцідентів.

Протяг іншого півріччя 2017 року інформаційна кампанія H-Road актуалізувала особливо Важливі питання безпеки дорожнього руху, з Якими стікаються українські водії. КОЖЕН місяць БУВ присвячений певній тематіці: правилами маневрування та безпечної дістанції; Безпечний перевезених дітей в автомобілі; Дотримання безпечної швідкості руху; правилам Паркування, зокрема на місцях для людей з інвалідністю, а такоже пересування Смуга для громадського транспорту; забороні керування автомобілем у стані алкогольного сп'яніння.

У рамках проекту в українців булу змога Анонімно перевіріті знання правил дорожнього руху с помощью онлайн-тестування. Інтернет-Користувачі засвідчілі високий рівень інтересу до такой возможности – во время проекту в 5 Тестування узялі доля понад 9 тисяч осіб. Найвищий рівень знань українці показали в темі, что стосується непріпустімості керування автомобілем у стані алкогольного сп'яніння. Найслабшімі виявило Пізнання в області Дотримання швідкісного режиму та безпечної швідкості.

кроме інформаційних активностей, соціальна кампанія H-Road охоплювала й благодійну складових. Українці, Які розділяють ідею відповідальної поведінкі на дорозі, могли прідбаті спеціально розроблені стікері та аксесуари з сімволікою проекту. Во время пресс-конференции усі кошти від реализации атрибутики були передані Національному комітету спорту інвалідів України на підготовку национальной паралімпійської збірної України до Наступний паралімпійських ігор.

«Компанія рада сделать внесок у ті, щоб ситуация на дорогах України стала Зразкове, а українські спортсмени гідно представляли країну на мировой Арені, – сообщил комерційний директор« Хюндай Мотор Україна »Геннадій Четверухін. – Ми вдячні українцям, Які продемонструвалі свою приверженность Ідеї відповідальної поведінкі на дорогах и Зроби свой внесок у важліву дело. За годину проекту Було зібрано 700 000 долл, які ми раді Передат Національному комітету спорту інвалідів України ».

«У 2017 году відбулося декілька важлівіх подій, спрямованостей на підтрімку людей з інвалідністю. Набравши ЧИННОСТІ Закон України, розроблення президентом національного комітету спорту інвалідів України, Уповноваженому Президента України з прав людей з інвалідністю Валерієм Сушкевичем относительно Посилення відповідальності за парковку, зупинка и стоянку транспортних ЗАСОБІВ на місцях, призначення для людей з інвалідністю, – зазнача віце- президент національного комітету спорту інвалідів України Оксана Скугарьова . – кампанія H-Road стала ще однією важлівою ініціатівою, яка допомогла звернути Рамус на спожи водіїв з інвалідністю, як своими інформаційнімі активностями, так и благодійною складових. Національний паралімпійській комітет / Національний комітет спорту інвалідів України вдячний «Хюндай Мотор Україна» за успішну партнерських роботу в рамках кампании, за особливі акценти на решение проблем людей з інвалідністю, а такоже, что НЕ Менш важліво – за організацію збору коштів на спожи комітету та национальной паралімпійської збірної командіровку України. Це дуже актуально напередодні прійдешніх паралімпійських ігор ».

Довідка

Статистика аварійності в Україні

Порушення правил маневрування – 19,11%; недотрімання безпечної дістанції – 8,89%; перевіщення безпечної швідкості руху – 27,81%; Порушення правил проїзду перехрестя – 10,87%; недотрімання пішоходамі ПДР – 7,53%; керування транспортним засоби у нетверезому стані – 6,68%; Порушення правил проїзду пішохідніх переходів – 6,18%; Порушення правил обгону – 1,68%.

Related

JOIN THE DISCUSSION

%d блогерам подобається це: