Panasonic тестує концепт самоврядного автомобіля на японських дорогах

Panasonic тестує систему автономного управління, яка повинна з'явиться на ринку до 2022 року. Концепт, обладнаний власним автопілотом компанія вивела на дороги Японії.

Як полігон використовується пішохідна дорога в Ейхейдзі на заході Японії протяжністю шість кілометрів.

Це перше «живе» тестування автопілота Panasonic, в ході якого компанія має намір підтвердити технічні можливості самоврядного концепту і визначити перспективи його комерційної експлуатації. Раніше безпілотник відчували на закритих майданчиках в трьох різних районах країни.

Відчуваючи концепт на дорозі Ейхейдзі Маї-роад, в компанії розраховують з'ясувати ряд технічних питань. Один з них – ефективність роботи камер системи автономного водіння в безпосередній близькості від різних об'єктів інфраструктури. Друге завдання – перевірка ефективності системи з використанням хмарних серверів. Дуже важливо визначити, як буде вести себе автопілот при виявленні перешкод.

Тестування концепту компанія планує завершити в кінці березня 2018 року, а на комерційному транспорті система автономного пілотування Panasonic може з'явитися в 2022-м.

За п'ять років, до березня 2022 року, корпорація планує збільшити виручку від розробок для автомобільної промисловості вдвічі – до 2.5 трильйонів ієн (на березень 2017 року сума складаючи 1.3 трильйона ієн). З цією метою в квітні корпорація створила спеціальний підрозділ з 350 провідних інженерів.

Джерело: Panasonic

Related

JOIN THE DISCUSSION

%d блогерам подобається це: