ОККО змінюється: комплекси мережі стають місцем для ідей

«Щоб в Україні втілювалося в життя більше хороших ідей!» – так тепер звучить місія мережі АЗК ОККО. Компанія оголошує про комплексних змінах до своєї маркетингової стратегії, які допоможуть розширити аудиторію мережі за рахунок залучення уваги молодого покоління.  ОККО змінюється: комплекси мережі стають місцем для ідей "src =" http://autonews.autoua.net/media/uploads/raznoe/oh-good.jpg "itemprop =" image "/> 

<p>« Наша компанія завжди була трендсеттери на паливному ринку України. і щоб і далі утримувати лідерські позиції, ми вирішили дослідити: якими сьогодні нас бачать клієнти? – <strong> коментує </strong> <strong> </strong> <strong> віце-президент мережі ОККО Дмитро Рассказов. </strong> – в результаті аналізу ми побачили, що для ядра нашої аудиторії – водіїв у віці від 35 років – ми стабільна компанія з високо й репутацією і хорошим сервісом, яка заправляє якісним і пригощає смачним. Що ж стосується сприйняття серед молоді – тут ще є над чим працювати. Тому сьогодні перед нами стоїть амбітне завдання – зберегти існуючу цільову аудиторію і стати «своїм брендом» для молодого покоління. Так , для цього потрібно змінюватися. Але нас це ніколи не зупиняло ». </p>
<p> <img class= На основі дослідження спільно з креативним агентством banda agency компанія протягом року активно працювала над оновленнями. В результаті в квітні цього року ринку була представлена ​​нова стратегія «ОККО – місце для ідей». Місце, яке заряджає хорошою атмосферою, в якому відбуваються хороші події, де в голову приходять гарні ідеї, яке притягує хороших людей.

«Разом з командою ОККО ми зосередилися на пошуку підходу до молодого покоління, який одночасно буде близьким і для існуючої аудиторії мережі. Сучасна молодь – це по-хорошому нахабні, впевнені, динамічні люди, які ще не досягли 30 років. Вони надихаються Цукерберг, масками і вважають, що найцінніша валюта сучасного світу – це ідеї. Вони давно заїжджають на заправки не тільки заправитися, а й просто відпочити, перезарядитися. Відповідно, і конкуруємо ми не тільки з гравцями категорії, але і з іншими місцями «сили», які надихають «покоління ідей». Щоб увійти в світ цих людей, ОККО потрібно почати будувати комунікацію на те, що має для них соціальну і емоційну цінність. Так ми створили нову платформу: ОККО – завжди хороша ідея », – коментує директор по стратегії banda agency Ярослав Сердюк.

 3 "width =" №1280 "height =" 640 "/> 

<p data-recalc-dims= Крім тони рекламних комунікацій змінилася і візуальна подача – до вже звичної зелено-білій гамі додалося більше яскравих кольорів. На підтримку нової стратегії з квітня на національних каналах , білбордах і в інтернеті стартувала рекламна кампанія «ОККО – завжди хороша ідея!». Вже в травні поточного року клієнтів мережі очікує масштабна «лимонна» акція, яка допоможе втілити в життя їх найсміливіші ідеї.

Детальніше прочитати про тому, що таке «місце для ідей», можна тут – https://www.okko.ua/uk/manifesto

Related

JOIN THE DISCUSSION

%d блогерам подобається це: