Новий Volkswagen Touareg отримає повнокероване шасі

Volkswagen опублікував перше зображення нового Touareg і оголосив дату презентації. Флагманський кросовер бренду буде представлений 23 березня в Пекіні.

Ніякої технічною інформацією про модель тизер не супроводжується, але вже зараз відомо, що в основу Touareg третього покоління лягла платформа MLB Evo, яка використовується в Porsche Cayenne, Bentley Bentayga і Lamborghini Urus. Нова архітектура дозволила підвищити жорсткість кузова на кручення і в той же час значно знизити масу автомобіля. Крім того, нова платформа дозволить використовувати різні силові агрегати, включаючи дизельні та бензинові мотори, а також електрифіковані силові установки.

В компанії підтвердили, що Touareg третього покоління отримає пневмоподвеску і систему повного приводу з керуванням задніми колесами і системами стабілізації руху, а також великий набір інноваційних систем допомоги водієві.

Попередник нового Touareg – концепт-кар T-Prime GTE, який дебютував в 2016 році на автосалоні в Пекіні

Місцем дебютного показу нового кросовера Китай вибраний невипадково. Прогнозується, що до 2023 року місцевий ринок збільшиться вдвічі.

Джерело: Volkswagen

Related

JOIN THE DISCUSSION

%d блогерам подобається це: