Новий гіперкар Rimac: повна автономність і батареї 120 кіловат-годин

Хорватська компанія Rimac готує новий суперкар з електричною силовою установкою потужністю понад 1224 кінських сил і системою автономного управління четвертого рівня. Новинку з робочою назвою Concept Two представлять на Женевському автосалоні.

За неофіційною інформацією, спорткар вирішили «вдосконалити» після дебютного показу Tesla Roadster, оснащеного акумуляторною батарей ємністю 200 кВт · год і розвиває швидкість 100 км / год за 1.9 секунди. Свій другий електричний гіперкар Rimac планує оснастити акумулятором ємністю 120 кВт · год.

Як повідомила Autocar Моніка Мікач, керуючий директор компанії Rimac, новий автомобіль буде «більш комфортним і дорогим, ніж Concept One» і «більш продуктивним». До того ж, як підкреслила Мікач, суперкар залишиться двомісним. Компанія не планує будувати чотиримісний модель. Крім того, Concept Two буде трохи вище «першого», 1224-сильного гіперкара, прискореного з місця до 100 км / год за 2.5 с. Concept One оснащений комплектом батарей ємністю 82 кВт · год. Запас ходу – 330 км. За словами Мікач, «другий» зможе запропонувати більший запас ходу.

Відомо, що гіперкар оснастять автопілотом четвертого рівня. Система такого рівня автономності самостійно керує автомобілем в будь-яких умовах, але вимагає присутності водія за кермом.

Через кілька років після запуску купе Concept Two з'явиться родстер і трекові версія електричного спорткара, який виступає «в лізі з Pagani, Koenigsegg і Bugatti». Перевершить «другий» «першого» і за ціною – більше 1 мільйона фунтів стерлінгів. Всього побудують 100 гіперкарів Concept Two. Вже протягом першого року компанія планує продати два десятка автомобілів.

Related

JOIN THE DISCUSSION

%d блогерам подобається це: