Навігаційний сервіс Waze співпрацюватиме з КМДА і патрульної поліцією Києва

В рамках міської програми Kyiv Smart City стартувала глобальна партнерська програма з ефективного управління трафіком, забезпечення безпеки і комфорту на вулицях столиці через додаток Waze.

В партнерській програмі задіяна КМДА, управління патрульної поліції Києва і навігаційний сервіс Waze. Вже зараз для підвищення безпеки руху на дорогах Києва, оптимізації трафіку і своєчасного реагування на виникнення різного роду проблем здійснюється взаємний обмін інформацією між міськими та державними службами. Наприклад, співробітники Патрульній поліції оновлюють карту перекриттів доріг в столиці.

Збираючи і аналізуючи інформацію різних служб, Waze стане потужним соціальним і навігаційним сервісом взаємодопомоги і забезпечення безпеки на дорогах. З його допомогою міська влада і Патрульна поліція планують оптимізувати трафік, забезпечити точну навігацію, фіксацію порушень, незаконних заволодінь, аварій та інших проблем на дорогах, а також надавати допомогу водіям під час стихійних лих і т.п.

На сьогоднішній день Waze забезпечує:

прокладання оптимальних маршрутів з урахуванням перекриттів, ДТП, ремонтів, пробок, ям, обмерзання дорожнього полотна, заметів і т.п .; можливість спілкування і взаємодопомоги між водіями, відправку маршрутів, оцінку послуг, поради, перегляд і редагування цін на автопослуги, шиномонтаж, СТО, АЗС тощо .; можливість запросити допомогу оперативних служб і водіїв, в тому числі і для порятунку застряглих в снігових заметах; швидку координацію між поліцією та водіями в разі викрадень, перехоплень і перекриттів.

Джерело: Waze Україна

Related

JOIN THE DISCUSSION

%d блогерам подобається це: