Mercedes-AMG і американська верф Cigarette випустять гоночний катер

Гоночний катер в стилістиці гіперкара Project One представлять на виставці катерів і яхт в Майамі в середині лютого. Cigarette Racing 515 Project One – спільний проект Mercedes-AMG і американської верфі Cigarette.

На спорідненість катера з гіперкаром буде вказувати колірна гамма і графіка на корпусі, що повторює аеродинамічний обвіс автомобіля. Анонсуючи публічний показ, представники компаній ніякої інформації про новинки не розкрили, підкресливши, що управління катером дозволить отримати такі ж відчуття, як і їзда на Project One.

Mercedes-AMG Proejct One дебютував у Франкфурті у вересні 2017 року. Гіперкар оснащений 1000-сильною гібридною силовою установкою від формульного боліда Mercedes-AMG W06 Hybrid, що складається з доопрацьованого 1.6-літрового V6 Turbo і чотирьох електромоторів. Два з них: 122 і 163 к.с., як і у боліда F1, змонтовані на бензиновому двигуні. Ще два, потужністю 163 к.с. кожен, встановлені на передній осі гіперкара.

Максимальна швидкість гіперкара – понад 350 км / ч. Заявлений час розгону від 0 до 200 км / год – менш шести секунд.

Катер Cigarette Racing 515 Project One – не єдиний спільний проект Mercedes-AMG і Cigarette. У лютому 2017 року компанії п'ятнадцятиметрової катер в стилі хардкорного купе AMG GT R. До цього були проекти в дусі електричного суперкара SLS, концепту AMG Vision Gran Turismo, двухдверкі GT S і гоночного Mercedes-AMG GT3.

Джерело: Motor

Related

JOIN THE DISCUSSION

%d блогерам подобається це: