General Motors закриває завод в Південній Кореї. Підприємство випускає Chevrolet Cruze і Orlando

Південнокорейське підрозділ концерну General Motors – GM Korea – оголосило про закриття автоскладального заводу в Кунсані. Підприємство зупинять до кінця травня 2018 року, а дві тисячі співробітників будуть скорочені.

Президент і головний виконавчий директор GM Korea Кахер Казем пояснив рішення закрити завод в Кунсані його недозавантаженість. Так, за останні три роки автоскладальне підприємство використовувало тільки 20% виробничих потужностей (завод здатний випускати 260 тисяч машин на рік), що «робить неможливим подальший сталий розвиток». Витрати у зв'язку з закриттям оцінюються в 850 мільйонів доларів, в тому числі 475 млн доларів на виплати компенсацій скороченим співробітникам.

Виробничий комплекс в Кунсані перейшов у володіння концерну GM і інших інвесторів після банкрутства компанії Daewoo в 2002 році. За інформацією GM Authority великий промисловий об'єкт у своєму розпорядженні власні пресовими, складальними і забарвлень цехами і знаходиться всього в 2 кілометрах від порту з виділеним під потреби автовиробництва пірсом. В даний час завод випускає моделі Chevrolet Cruze і Orlando.

Після закриття заводу в Кунсані в складі підрозділу GM Korea залишаться два автоскладальних підприємства (в Чхонвоне і Інчхоні) і завод трансмісій в місті Порьону. Крім цього компанії належить автоскладальний завод у В'єтнамі. У 2017 році GM Korea продала 132 377 автомобілів на внутрішньому ринку Південної Кореї і експортувала 392 170 автомобілів в інші країни.

Related

JOIN THE DISCUSSION

%d блогерам подобається це: