Гібридне купе Polestar 1 хочуть купити більше 5 тисяч чоловік

Polestar розглядає можливість розширення випуску 600-сильного гібридного купе. Світовий дебют Polestar 1 відбудеться на автосалоні в Женеві в березні. На весну намічений і старт прийому попередніх замовлень.

Компанія Polestar, до недавнього часу відома як придворного тюнінг-ательє Volvo, може збільшити обсяги виробництва своєї дебютної моделі – 600-сильного гібридного купе Polestar 1.

Раніше було заявлено, що річний обсяг виробництва складе 500 одиниць, але зацікавленість клієнтів в моделі змушує компанію обмірковувати можливість збільшення цієї цифри. На поточний момент про готовність придбати купе заявили понад п'ять тисяч осіб.

Збирати Polestar 1 компанія планувала в одну зміну протягом трьох років на новому заводі, що будується в Ченду в Китаї.

«Ми розглядаємо, чи зможемо випускати більше 500 одиниць на рік», – сказав генеральний директор Polestar Томас Інгенлат в інтерв'ю Automotive News. «Я думаю, що є потенціал піти на дві зміни».

За словами Інгенлата, прийняття рішення про розширення виробництва зажадає деякого часу. До того ж, будівництво заводу затягнеться ще на рік, до середини 2019 року, а запустити виробництво «первістка» компанія зможе тільки восени. Крім того, Polestar 1 – перша модель Volvo з кузовними панелями з вуглецевого волокна, що ускладнює виробництво.

«Це виклик, з яким ми зіткнемося, коли почнемо впроваджувати у виробництво вуглецеве волокно», – сказав Інгенлат. «Це буде досить повільний старт, але він необхідний для цього складного продукту».

Очікується, що Polestar 1 коштуватиме від 160 000 до 185 000 доларів.

Related

JOIN THE DISCUSSION

%d блогерам подобається це: