Aston Martin випустить молодшого «брата Валькірії»

Третій среднемоторний гіперкар Aston Martin з'явиться в 2021 році. Над новим автомобілем, який називають «братом Валькірії», виробник працює спільно з австрійською гоночної командою «Формули-1» Red Bull Racing.

Команда Едріана Ньюї, технічного директора Red Bull, брала участь у створенні купе Valkyrie. Новинка стане третім спільним проектом двох команд. Розробники говорять, що новий автомобіль буде еталоном для всіх наступних гіперкарів в ціновому діапазоні близько 1 мільйона фунтів стерлінгів.

«Цей новий проект буде спиратися на всі ноу-хау, які ми взяли у Valkyrie, а також на деякі з його візуальних характеристик і технічних можливостей, щоб вивести їх в новий сектор ринку», – сказав, розповідаючи про проект, глава Aston Martin Енді Палмер.

Рендер Autocar

Компанія планує випустити свій третій гіперкар набагато більшою партією, ніж Valkyrie і анонсований зовсім недавно другий спільний проект англійського виробника спорткарів і Red Bull Racing – Advanced Performance Center. Роботи над ним ведуться на базі Red Bull в Мілтон-Кінсі (Великобританія), де на постійній основі будуть працювати 130 співробітників Aston Martin. Як відомо, Valkyrie випустять тиражем 150 штук, трекові версія гіперкара Valkyrie AMR Pro вийде партією в 25 одиниць. Незважаючи на цінники від 2 млн. До 3 млн. Фунтів стерлінгів, на даний момент всі вони розпродані. Власникам Valkyrie почнуть надходити в 2019 році.

Молодший «брат Валькірії» з'явиться на ринку в 2021 році разом з крупносерийной середньомоторною моделлю, розробку якої курирує технічний директор Aston Martin Макс паль. Імовірно обидва автомобілі побудують на абсолютно новому шасі з використанням углепластикового монокока з алюмінієвими підрамники, розробленого для «Валькірії». Як згадав Палмер, схожість з Valkyrie буде проглядатися і в екстер'єрі гіперкара. Інформації про силовий агрегат новинки на даний момент немає. Імовірно, гіперкар оснастять гібридною силовою установкою на базі мотора V8. Тираж нового купе може скласти 300 або 500 примірників.

Джерело: Autocar

Related

JOIN THE DISCUSSION

%d блогерам подобається це: